Ups, izgleda da ovaj oglas trenutno nije aktivan. Bez panike, za Vas imamo veliki izbor odličnog smještaja u gradu Brač Povlja i regiji Otoci!

Apartman Nada -
Brač Povlja - Otoci

cijena od € 50 na noć

Više o nama
Opis objekta

Apartman Nada nalazi se u centru mjesta. Kuća se nalazi na samoj obali /rivi/. Stepenice sa rive vode na prvi kat,(vlasnici), a apartman se nalazi na drugom katu kuće, poseban ulaz, mir, tišina. Uz stepenice se proteže vrt s roštiljom. Kuća je izvorna dalmatinska,rustikalna, smještena na samoj obali, pa se možete odmah bućnuti u čisto more. U blizini su svi sadržaji u mjestu, trgovine, slastičarna, restorani, kafići... Tko voli isploviti brodicom, mjesto obiluje prekrasnim uvalama, (Uvala Luke, sa restoranom) i skrivenim plažama. Odmor za dušu i tijelo!

Pročitaj više Smještajne jedinice
Cijena od € 50 na noć
ID: 68905 A4 Apartman za četiri osobe (45 m2)
Internet/Wi-fiMikrovalnaHladnjakKućni ljubimciKupaonica Više detalja
Cijena od € 50 na noć
Cijena od
€ 50 / noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Vrijeme prijave od 12 - 24, vrijeme odjave do 10 ujutro (po potrebi dogovor) Plaćanj: U gotovini, po dolasku gosta. Rezervacije: najkasnije 1 dan prije dolaska. Kontakt : mob, e-mail, telefon.

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Udaljenost od objekta
  • More 30 m
  • Plaža 200 m
  • Centar 100 m
  • Trgovina 100 m
  • Restoran 100 m
  • Doktor 7 km
  • Ljekarna 7 km
  • Banka 7 km
  • Pošta 500 m
  • Benzinska crpka 10 km
  • Autobusni kolodvor 500 m
  • Zračna luka 20 km
Vrsta plaže
Šljunčana
Betonska
Stjenovita
Dodatni sadržaji

Goste dočekujemo pićem dobrodošlice, tijekom boravka ih iznenadimo više puta domaćim kolačima, domaćim povrćem iz vrta i sl.

Nada Politeo Oglašivač od 2021
Govori:
Hrvatski
Engleski
Njemački
Francuski
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartman Nada
Boravili ste ovdje? Napiši komentar!
Najnoviji smještaj
Apartmani Noel Crikvenica, Kvarner i gorje
Apartman Tara5 Promajna, Split i okolica
Apartman Branka Čiovo Okrug Gornji, Otoci
Apartman Penthouse Adela Vir, Otoci