Ups, izgleda da ovaj oglas trenutno nije aktivan. Bez panike, za Vas imamo veliki izbor odličnog smještaja u gradu Krk Vrbnik i regiji Otoci!

Apartmani Ivana -
Krk Vrbnik - Otoci

cijena od € 34 na noć
Ocjena gostiju na temelju
1 komentara
Vrlo dobro 4/5

Više o nama
Opis objekta

Naši apartmani nalaze se u mirnom dijelu grada od kuda seže prekrasan pogled na stari grad i na more. Okruženi smo netaknutom prirodom, a do mora nas dijeli tek 200 metara. Apartmani se nalaze 10 minuta hoda do centra i do plaže.

Smještajne jedinice
Cijena od € 46 na noć
ID: 7342 A4+2 Apartman za četiri osobe plus dva pomoćna ležaja (55 m2)
Internet/Wi-fiSatelitska TVHladnjakKućni ljubimciKupaonica Više detalja
Cijena od € 46 na noć
Cijena od
€ 46 / noć
Cijena od € 34 na noć
ID: 7341 Studio+1 Smještaj za dvije osobe plus pomoćni ležaj (30 m2)
Internet/Wi-fiSatelitska TVGrijanjeKućni ljubimciKupaonica Više detalja
Cijena od € 34 na noć
Cijena od
€ 34 / noć
Cijena od € 36 na noć
ID: 10282 A2+2 Apartman za dvije osobe plus dva pomoćna ležaja (42 m2)
Internet/Wi-fiSatelitska TVGrijanjeKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 36 na noć
Cijena od
€ 36 / noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Idealno vrijeme dolaska - od 13 h Idealno vrijeme odlaska - do 10 h Nakon potvrde rezervacije gost uplaćuje akontaciju. Cijena boravka za 3 noći ili manje povećava se za 30%.

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Udaljenost od objekta
  • More 200 m
  • Plaža 400 m
  • Centar 300 m
  • Trgovina 300 m
  • Restoran 100 m
  • Doktor 300 m
  • Ljekarna 10 km
  • Banka 10 km
  • Pošta 300 m
  • Benzinska crpka 10 km
  • Autobusni kolodvor 11 km
  • Željeznički kolodvor 75 km
  • Zračna luka 24 km
  • Marina 10 km
  • Disco klub 10 km
  • Casino 10 km
  • Nacionalni park 100 km
Vrsta plaže
Pješčana
Šljunčana
Betonska
Stjenovita
Ivana Vadnov Oglašivač od 2010
Govori:
Hrvatski
Engleski
Talijanski
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartmani Ivana
Što kažu naši gosti?
Vrlo dobro 4/5
K
Vrlo dobro 4/5
Kati NRW, Njemačka
Boravio u A2+2 , Srpanj 2013 | Odmor u Vrbniku

Mi, moj muž, dvoje djece i ja smo bili u mogućnosti provesti jako lijepo u Vrbniku. To je bio naš prvi boravak u Hrvatskoj, a cijela obitelj se svidjelo. Čist i lijep prostor, kristalno čisto more, velika vremenska. Našli smo stan čist. U našoj kasnog dolaska, bili smo dočekali vrlo prijateljski vlasnika. Našli smo našu smještaj kao reklamirao na internetu. Stan je moderno i dobro opremljen. Sama kuća je relativno nova i dobro održavana. To je prekrasan pogled na grad i more. Za dobar pogled, jedna ima malu planinu koja uvijek ide gore i dolje, je da se isplati kupiti. Klima je vrijedno u srpnju / kolovozu "zlata". Kad smo stigli kući, mi smo nas držao na balkonu. Big dovoljno za 4 osobe. Položaj stana je također velika. Nije čak i 10 minuta šetnje do prve uvale u pekaru, a to nije bilo mnogo dalje. Mjesto nije gužva kao na sreću, mi se jako svidjelo. Male uvale, unatoč sezoni ruihig, za razliku od ljetovališta Baška - tamo nismo željeli tako dobro, jer mjesto je previše gužve barem tijekom vrhuncu sezone. Vrbnik je mala, čudan i vrlo udoban. Tu je ukusno vino, dobra hrana i lijepi ljudi. Sveukupno, otok Krk nas ima jako dobro pali! Mi sigurno će opet doći opet. Hvala opet Dora i Ivana i pozdrave iz Njemačke!

Komentar preveden sa njemački - Prikaži original
Preporučujem za:
Osobe željne miraObitelji s djecomRomantičare
Draga Kathrin

Jako nam je drago da ste zadovoljni boravkom u Vrbniku. Hvala Vam, nadamo se da ćemo se vidjeti opet. Lijepi pozdrav, Dora i Ivana

Najnoviji smještaj
Mobilna kućica Palm Oasis Pakoštane, Zadar i okolica
Mobilna kućica Lavender Grove Pakoštane, Zadar i okolica
Mobilna kućica Bamboo Retreat Pakoštane, Zadar i okolica
Apartman Sunrise Pakoštane, Zadar i okolica