Obiteljska kuća u blizini osnovne škole. Apartman je prostran, 55 m2, ima balkon. Može se sjediti u vrtu, koristiti gril. Blizina plaže 10min hoda, 5min hoda do centra. Parking u dvorištu. Sok, kolač i smokve za dobrodošlicu.
Smještajne jedinice20% akontacije, opis modela plaćanja: ime i prezime gosta, dolazak od 14h (kontaktirati vlasnika za raniji dolazak ako je moguće), odlazak do 10 h.
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Nema povrata akontacije
Sok, kolač i smokve za dobrodošlicu.
Boravili smo 6 dana u apartmanu, sve je toliko predivno čisto, jako puno prostora i sve potrepštine koje su nam potrebne bile smo imali, jako lijepa lokacija, dućan je blizu, plaža također svima preporučamo zbog divnog gostoprimstva i jako ugodnog i toplog ugođaja.
Ugodan, čist i lijepo uređen smještaj, domaćica jako draga i gostoljubiva, u apartmanu sve što vam treba, od pegle, fena pa do začina u kuhinji. Sve pohvale