Potpuni novi 3 sobni apartman sa terasom u mirnom dijelu Šibenika. Apartman posjeduje veliki dnevni boravak, kuhinju, 3 sobe, kupaonu i terasu. Apartman je smješten u blizini gradske plaže Banj sa pogledom na stari dio grada - 1000m. Stari gradska jezgra sa katedralom Sv. Jakova je 1200 m udaljena. Prvi supermarket je udaljen 100 m od apartmana. Kuhinja je opremljena sa električnim štednjakom, mikrovalnom, hladnjakom i toplom vodom. Dnevni boravak može biti blagavaona, kao i terasa. 3 odvojene sobe. U jednoj od soba je dječji krevetic, a u drugoj su kreveti nakat. U dnevnom boravku se nalazi trosjed na razvlačenje kao i fotelja na razvlačenje. Satelitska TV je na raspolaganju. Besplatno korištenje klima uređaja, interneta, parkinga za 2 auta.
Pročitaj više Smještajne jediniceIdealno vrijeme dolaska je od 12 00 h pa na dalje do 20 00. Vrijeme odlaska do 12 00. Akontacija je 25% od cijelog iznosa na IBAN vlasnika, a ostatak se plaća odmah po dolasku.
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Piće dobrodošlice je uključeno u cijenu.
Domaćin legenda, donio nam i domaćeg vina za dobrodoslicu :) izlazi maksimalno u susret s čim god treba. apartman prostran, velik, sve uredno i čisto i novo uređeno, parking komotno za tri auta. grad i plaža blizu, dućan preko ceste. uglavnom jedan jako ugodan boravak i uljepšan godišnji :)
Bog, Igore
Apartman Jole je! Hvala na lijepoj recenziji, nadam se da je cijelo drustvo dobro i da se i dalje zabavljate! Ovo ljeto je Defected u Tisnom od 11.08 pa do 15.08, ajde vidi s ekipom ocete sta dolaziti da vam ostavim termin slobodan jer su mi polako poceli rezervirati apartman. Srdacan pozdrav Jole
Apartman je odlican. Sve je novo i uredno i prostrano. Domacin je izuzetno susretljiv i drag i trudi se gostima opisati Sibenik i predloziti sto vidjeti u gradu. Plaza Banj je relativno blizu. Sve pohvale :)
Bog Ana!
Hvala na lijepoj recenziji, nadam se da ste svi skupa dobro. Javio sam se i Igoru, uglavnom javite se ako budete opet isli ovo ljeto u Dalmaciju! Srdacan pozdrav Jole