Ups, izgleda da ovaj oglas trenutno nije aktivan. Bez panike, za Vas imamo veliki izbor odličnog smještaja u gradu Seget Vranjica i regiji Split i okolica!

Apartmani Markovic -
Seget Vranjica - Split i okolica

cijena od € 40 na noć

Više o nama
Opis objekta

Kompletno i moderno namješteni apartmani u mirnom dijelu Seget Vranjice nedaleko od starog grada Trogira. Apartmani su smješteni u drugom redu kuća od mora-otprilike 20m od plaže i mora. Cijela kuća je prošle godine renovirana(nove spavaće sobe, klima uređaji, obojana kuća iznutra i vani). Svaka spavaća soba u apartmanima ima vlastitu kupaonicu(lavandin, bide, WC školjka i tuš) i vlastiti klima uređaj. Apartmani Markovic nalazi se na prekrasnoj poziciji u mjestu Seget Vranjica s prekrasnim pogledom na more i dalmatinske otoke. U selu (100 metara hoda) su lokalni bar, trgovina i restorana. Vi ste samo 5 minuta vožnje od srednjovjekovnog grada Trogira. Duga šetnica koja se proteže duž obale idealna je za jogging ili šetnje uz u večernjim satima. To vas vodi do hotela Medena 2 km udaljen, koji ima teniski tereni, restorani i šljunčane plaže. Apartmani Marković su odličan izbor za vas ako ste u potrazi za provesti svoj odmor u prirodnim ljepotama Jadranskog mora i mediteranskih otoka.

Pročitaj više Smještajne jedinice
Cijena od € 70 na noć
ID: 18259 A6+3 Apartman za šest osoba plus tri pomoćna ležaja (100 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 70 na noć
Cijena od
€ 70 / noć
Cijena od € 40 na noć
ID: 18260 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (35 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 40 na noć
Cijena od
€ 40 / noć
Cijena od € 70 na noć
ID: 18261 A6+3 Apartman za šest osoba plus tri pomoćna ležaja (90 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 70 na noć
Cijena od
€ 70 / noć
Cijena od € 60 na noć
ID: 18262 A4+2 Apartman za četiri osobe plus dva pomoćna ležaja (120 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 60 na noć
Cijena od
€ 60 / noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Akontacija iznosi 10% ukupnog iznosa te se uplačuje na bankovni račun. Ostatak iznosa se plaća prilikom dolaska gosta. U cijenu su uključeni svi dodatni porezi!

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Udaljenost od objekta
  • More 20 m
  • Plaža 20 m
  • Centar 100 m
  • Trgovina 100 m
  • Restoran 100 m
  • Doktor 400 m
  • Ljekarna 400 m
  • Banka 100 m
  • Pošta 200 m
  • Benzinska crpka 200 m
  • Autobusni kolodvor 3 km
  • Zračna luka 50 km
  • Marina 200 m
  • Sportske aktivnosti 100 m
  • Disco klub 200 m
  • Casino 1 km
  • Nacionalni park 40 km
Vrsta plaže
Šljunčana
Betonska
Stjenovita
Dodatni sadržaji

U cijene su uračunati klima uređaji, napravljeni kreveti, ručnici, TV sa satelitom, WI-FI(internet), roštilj u vrtu, parking mjesta i boravišna taxa.

Domagoj Marković Oglašivač od 2013
Govori:
Hrvatski
Engleski
Njemački
Talijanski
Češki
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartmani Markovic
Boravili ste ovdje? Napiši komentar!
Najnoviji smještaj
Apartman Gumla Premium Plus Pag Stara Novalja, Otoci
Apartman Antea Vodice, Šibenik i okolica
Apartman Deluxe Look Zadar, Zadar i okolica
Apartman Seaview Charme Sukošan, Zadar i okolica