Amfora Aparmani su smješteni u novoobnovljenoj vili na samo pedesetak metara do mora, te na različitim portalima spadaju među najbolje ocjenjene smještaje na otoku. 4 potpuno opremljena apartmana, osmišljena su tako da pružaju maksimalan komfor, a domaćini će se pobrinuti za faktor relaksacije. Plaže, restorani, dućani i privezište za brodice su svi dostupni unutar 5 minuta hoda, tako da svoj auto možete parkirati ispred kuće i potpuno se opustiti. U ponudi imamo i vezove za brodove.
Pročitaj više Smještajne jediniceU objektu se plaća gotovinom, a prilikom rezervacije se uplaćuje 30% vrijednosti iste putem bankovne doznake. Check in je u 14:00, a Check out u 10:00.
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Povrat akontacije se vrši u slučaju nepredviđenih situacija kao smrtni slučaj u obitelji, saobraćajna nesreća ili viša sila.
Svakog gosta dočekamo sa pićem dobrodošlice, osmijehom na licu i svim informacijama o samom otoku i njegovim ponudama. S obzirom da živimo u istom objektu uvijek smo na raspolaganju našim gostima.