Privlaka je malo ribarsko i turističko mjesto, smješteno sjeverno od grada Zadra na nepunih 20 km, a od srednjovjekovnog gradića Nina, na samo 5,5 km. Prvo što ćete primjetiti po dolasku u Privlaku su nepregledne pješčane plaže, dok je najpoznatija od njih u kontinuitetu dugačka oko 20 km . Kako su pješčane obale većinom plitke, na nekoliko desetaka metara od plaža temeperatura mora doseže i do 23°C u kasnu jesen. Iznimno popularno odredište za obitelji sa djecom , upravo radi bezopasnih plitkih i pješčanih uvala. Od travnja sve do kasne jeseni, male pješčane uvale su pune radosnih malih graditelja dvoraca u pijesku. Na samom ulazu u mjesto smješten je raj za surfere na popularnoj Kraljičinoj plaži. Uz mjesto Bol na otoku Braču, ovo je najpopularnija surferska destinacija na ovom dijelu Jadrana, te u rujnu i listopadu doslovno postaju surfing-planet. Plaža završava sa uvalom sa ljekovitim crnim blatom, koje se tradicionalno koristi kao prirodni lijek.
Pročitaj više Smještajne jediniceCheck in: 14:00 h Check out: 11:00 h Plaćanje je avansno, 30% od ukupnog iznosa. • U cijenu je uključeno: Održavanje stana, posteljina i ručnici, struja i voda, parkirno mjesto, internet veza, klimatizacija, porezi. • Kućni ljubimci: 5 €/ Dan
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Tradicionalna dalmatinska kuća sa kraja 60- ih godina, restaurirana prema izvornoj arhitekturi. Kao i istoimeni cvijet Begonije, ova naša ljepotica zahtjeva stalnu pažnju i njegu kako bi naši gosti u njoj blistali. U ovoj kuci su nekad živjeli naši ribari i poljodjelci, a pozitivan dalmatinski duh se i danas osjeti dok boravite u njoj. U ograđenom dvorištu kuće, površine 1500 m2, nalazi se i montažni bazen za ugodno opuštanje, popodnevno kupanje i dječje igre. Bazen za plivače s pocinčanim metalnim okvirom i vršnim profiliranim rubom. (Promjer: 350 cm ; Visina: 120 cm).
Preporučujem Lijepo mirno mjesto, veliki vrt i bazen, koji se ne spominju u ponudi :) Kuća stara Da, ali čista i dobro održavana potpuno opremljena. Vlasnik vrlo lijepo