Ups, izgleda da ovaj oglas trenutno nije aktivan. Bez panike, za Vas imamo veliki izbor odličnog smještaja u gradu Podgora i regiji Split i okolica!

Apartmani Villa Vanja -
Podgora - Split i okolica

cijena od € 25 na noć

Više o nama
Opis objekta

U mirnom dijelu Podgore, udaljena 100 m od mora, restorana i kafića nalazi se Villa VANJA. Villa VANJA ima 3 apartmana i 1/2 sobu. SUNSET TERRACE nalazi se na drugom katu, ima dvije sobe sa bračnim krevetima i vlastitim kupaonicama, mašinom za rublje, kuhinju i dnevni boravak sa perilicom posuđa, mikrovalnom pečnicom, aparatom za kavu ili čaj, KLIMA, SAT TV, internet, sef, velika terasa - pogled more, parking u blizini. HARMONY se nalazi na I katu, a ima sobu sa bračnim krevetom i balkonom-pogled more, modernom kupaonicom sa perilicom za rublje, kuhinjom i dnevnim boravkom sa kaučem za 2 osobe, perilica posuđa, mikrovalna pečnica, aparat za kavu ili čaj, sef, KLIMA, SAT TV, internet, balkon-pogled more, parking u blizini. SECRET GARDEN se nalazi u prizemlju, a sastoji de od devokrevetne sobe, kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom sa kaučem za 1-2 osobe, perilica posuđa, mikrovalna, SEF, KLIMA, SATTV, internet, vrt sa roštiljem, parking u blizini. DVOKREVETNA SOBA je na I katu.

Pročitaj više Smještajne jedinice
Cijena od € 60 na noć
ID: 68362 A4 Apartman za četiri osobe (80 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 60 na noć
Cijena od
€ 60 / noć
Cijena od € 50 na noć
ID: 68363 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (50 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 50 na noć
Cijena od
€ 50 / noć
Cijena od € 60 na noć
ID: 68380 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (50 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 60 na noć
Cijena od
€ 60 / noć
Cijena od € 25 na noć
ID: 68707 Soba Smještaj za dvije osobe (12 m2)
KupaonicaDozvoljeno pušenje Više detalja
Cijena od € 25 na noć
Cijena od
€ 25 / noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Villa VANJA Podgora: Nakon potvrđene rezervacije naplaćuje se 20% akontacije unaprijed, a ostatak se plaća u gotovu prilikom dolaska. Idealno vrijeme dolaska je od 13,00 do 16.00 sati

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Udaljenost od objekta
  • More 100 m
  • Plaža 200 m
  • Centar 200 m
  • Trgovina 200 m
  • Restoran 100 m
  • Doktor 500 m
  • Ljekarna 300 m
  • Pošta 300 m
  • Benzinska crpka 500 m
  • Autobusni kolodvor 200 m
  • Željeznički kolodvor 70 km
  • Zračna luka 95 km
  • Marina 100 m
  • Sportske aktivnosti 500 m
  • Disco klub 500 m
Vrsta plaže
Šljunčana
Dodatni sadržaji

Villa VANJA Podgora za svoje goste nudi piće dobrodošlice, te organizira: - mogučnost doručka u restoranu PORTO BELLO koji je na samoj obali i udaljen je od ville 100 m, - mogučnost jela u restoranu KAPPO u Podgori. - mogučnost izleta brodom DAVID na srednjodalmatinske otoke i fish picnic, - mogučnost PRASELINGA sa Aqua sport Podgora

Vanja Vela Oglašivač od 2021
Govori:
Hrvatski
Engleski
Više o nama
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartmani Villa Vanja
Boravili ste ovdje? Napiši komentar!
Najnoviji smještaj
Apartmani Noel Crikvenica, Kvarner i gorje
Apartman Tara5 Promajna, Split i okolica
Apartman Branka Čiovo Okrug Gornji, Otoci
Apartman Penthouse Adela Vir, Otoci