Apartmani Matea -
Krk - Otoci

cijena od € 50 na noć Creska br.9 , Krk
Ocjena gostiju na temelju
1 komentara
Odlično! 5/5

Opis objekta

Kompletno renovirani apartmani,,potpuno opremljeni,Nalaze se na mirnom dijelu grada,blizu centra i trgovine,100m od plaže.i restorana,kafe bara,plaže za pse.Postoje šetnice uz more,biciklističke staze.Apartman 4+2 ima dvije velike sobe sa izlazom na veliku terasu sa grilom, djelomičnim pogledom na more,potpuno opremljenu kuhinju ,natkriveni parking.,kupatilo sa perilicom rublja, besplatan wi-fi,tv-sat,klimatizirane sve sobe.Apartman 2+1 se nalazi u prizemlju sa vrtom,ima terasu,gril,moderno opremljenu kuhinju i kupatilo,.

Pročitaj više Smještajne jedinice
Cijena od € 50 na noć
ID: 81061 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (34 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKućni ljubimciKupaonica Više detalja
Cijena od € 50 na noć
Cijena od € 80 na noć
ID: 81062 A4+2 Apartman za četiri osobe plus dva pomoćna ležaja (75 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 80 na noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Uvjet za rezervaciju je plaćanje avansa od 10% od iznosa.Ostatak se plaća gotovinom kod dolaska.Dolazak je od 13,00 a odlazak do 10,00 sati.

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Politika otkazivanja

Mogući je povrat akontacije .

Udaljenost od objekta
  • More 100 m
  • Plaža 100 m
  • Centar 700 m
  • Trgovina 300 m
  • Restoran 200 m
  • Doktor 1 km
  • Ljekarna 800 m
  • Banka 800 m
  • Pošta 800 m
  • Benzinska crpka 500 m
  • Autobusni kolodvor 400 m
  • Željeznički kolodvor 55 km
  • Zračna luka 25 km
  • Marina 70 km
  • Sportske aktivnosti 300 m
  • Casino 500 m
Vrsta plaže
Šljunčana
Betonska
Dodatni sadržaji

Moguće je besplatno korištenje garaže za bicikle i ostalih rekvizita za plažu(surf) i ostalo.Nudimo i prijevoz do autobusnog kolodvora te do zračne luke.

Naša lokacija
Prikaži smještaj u blizini Prikaži zanimljivosti u blizini Oglas Apartmani Matea je pregledan
14763 puta od 21.08.2024.
Zlatko Pavlić
Govori:
Hrvatski
Engleski
Njemački
Talijanski
Više o nama
Kontaktiraj nas
Podaci iz ovog obrasca bit će poslani izravno na e-mail domaćina i koriste se isključivo za upite vezane uz oglašene kapacitete. Svaka druga uporaba obrasca smatra se zloupotrebom i kršenjem pravila korištenja kataloga Apartmanija.hr.
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartmani Matea
Što kažu naši gosti?
E
Odlično! 5/5
Erika Hajdúszoboszló, Mađarska
Boravio u A4+2 , Srpanj 2025 | Obitelj od 4 člana sa starijom djecom

Danas smo se vratili kući, proveli 7 noći u smještaju. Mogu napisati samo hvale. Apartman je prostran, čist, ukusno uređen, dobro opremljen. Ima 3 klima uređaja, a u sobama se nalaze i repelenti protiv komaraca koji se mogu uključiti u utičnice. Izvrstan omjer cijene i kvalitete. Domaćin dobro komunicira i na njemačkom i na engleskom jeziku, fleksibilan je i uslužan. Na otoku nismo pronašli ništa bolje od obližnje plaže Plav, iako smo tamo već treći put i posjetili smo mnoge plaže. Centar je lako dostupan pješice, a plaža je također udaljena 3 minute hoda.

Komentar preveden sa mađarski - Prikaži original
Vargáné Gere Erika

Hvala na lijepom komentaru za naš apartman.Vi ste također ostali u našem šćenju kao dobri i ajjivani gosti.Rado ćemo vas opet ugostiti u našem domu.Lijepi pozdrav

Najnoviji smještaj
Mobilna kućica Lavanda 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 4 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 3 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica