Apartman se nalazi na gornjoj etaži obiteljske kuće,zaseban ulaz,velika terasa s pogledom na more i plažu.Na raspolaganju su dvije spavače sobe (3 + 4 ležaja),kuhinja s boravkom,kupatilo s wc-om, okućnica s 2 parkirna mjesta, zidani roštilj u dvoru kao i jedan vanjski tuš. Do plaže 5 minuta hoda isto toliko i do trgovine i restorana. Do središta mjesta 10 minuta hoda gdje su smješteni : pošta, tržnica , 2 trgovine, 2 kafića sa prelijepim terasama s pogledom na plažu i Karinski zaljev. Plaža je pjeskovita na koju se nastavlja kamena plaža te ljekovito blato . Ljekovito blato je idealno za liječenje reumatskih tegoba . Do blata je 20 minuta lagane šetnje uz more po plaži. Pjeskovita plaža je idealna za obitelji s malom djecom jer je i veoma plitka na radost djece . Stjenovita plaža je na 1000 metara od objekta i nastavlja se na kamenu plažu. Tu je izvanredna prilika i za šetnje i obilazak samostana,izvora rijeke Karišnice,mlinica na njoj kao i planinarenje na izvor rijeke Bijele.
Pročitaj više Smještajne jediniceNakon rezervacije termina dolaska i odlaska, potrebno je uplatiti akontaciju od 10 % vrijednosti najkasnije 5 dana od rezervacije termina. Ostatak vrijednosti plača se po dolasku u apartman. Sve ostale informacije na : E-mail adresu: kazo.goles@gmail.com ili tel: 023646619 .
Turistička pristojba nije uključena u cijenu.Uz piće dobrodošlice spremni smo Vam pripremiti i roštilj ili neke druge specijalitete naše kuće. Spremni smo Vam ponuditi ,ako nemate vlastiti prijevoz, transport iz zračne luke, autobusnog ili željezničkog kolodvora. Možemo Vam organizirati posjet kanjonu Zrmanje, Cerovačkim špiljama, kao i Paklenici. Boravak djece starosti do 10 godina je besplatan!