Villa Olea je prelijepa i luksuzna villa koja svojim gostima nudi jedinstven ugođaj za odmor i opuštanje u srcu Imotske krajine iz koje se pruža nezaboravan pogled na Imotsko polje te Plavo i Crveno jezero. U sklopu ville nalazi se veliki privatni preljevni bazen, zabavni prostor koji sadrži stolni nogomet, stolni tenis, pikado i prostor za igru, te komforan prostor za roštiljanje i zabavu koji sadrži vanjsku kuhinju i mini bar. Uz bazen se nalaze udobne ležaljke, vanjski tuš i sjenica za ugodno druženje i opuštanje. Unutar ville se nalaze 2 potpuno opremljene kuhinje, 5 kupaonica, 6 spavaćih soba sa king size krevetima te 2 udobna kauča na rasklapanje, dva prostrana dnevna boravka sa velikim pametnim televizorima i Play Station igraćom konzolom za zabavu. Villa je u potpunosti klimatizirana, pruža besplatni wi-fi, besplatno parkiralište, ručnike i posteljinu, odnosno sve što je potrebno za nezaboravan i ugodan odmor. Udaljeni smo 25km od mora.
Pročitaj višePrilikom rezervacije potrebno je uplatiti 20% od ukupnog iznosa za akontaciju. Ostatak se plaća pri dolasku u villu.
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Otkazivanje rezervacije moguće je najkasnije 30 dana prije dolaska, u protivnom se zadržava akontacija.
Moguća pomoć u organizaciji izleta ( jahanje, quad vozila, posjeta vinariji... ).