Ribarska Kuća -
Iž - Otoci

Uvala Bočić, Iž
Ocjena gostiju na temelju
2 komentara
Dobro 3/5

Opis objekta

Želite li kušati kako su živjeli otočni ribari, na pravom ste mjestu. Ribarska kućica je skrivena u maloj iškoj uvali, zaštićena od vjetrova i valova. Sagrađena je za potrebe boravka ribara i čuvanje ribarskog alata. Ispod kuće je plaža sa stepenicama za ulaz u more. Nad njom terasa do koje dopire samo šum valova i treperenje zvjezdanog neba u toplim ljetnim noćima. Električna energija je osigurana solarnim panelom, a pitka voda iz bunara otkud je provedeno i crijevo za tuš. Prema dogovoru, možemo organizirati prijevoz gostiju i namirnica do objekta. Dobrodošli u naš mali robinzonski raj!

Pročitaj više
Kapacitet: 4 osoba
Površina 20 m2
Okućnica 20 m2
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Po dogovoru

Turistička pristojba je uključena u cijenu.
Udaljenost od objekta
  • More 20 m
  • Plaža 20 m
  • Centar 2 km
  • Trgovina 2 km
  • Restoran 2 km
  • Doktor 2 km
  • Ljekarna 2 km
  • Pošta 2 km
Vrsta plaže
Stjenovita
Dodatni sadržaji

Mogućnost organizacije izleta brodom u NP Kornati.

Naša lokacija
Prikaži smještaj u blizini Prikaži zanimljivosti u blizini Oglas Ribarska Kuća je pregledan
34840 puta od 16.05.2022.
Tomislav Frka Oglašivač od 2022
Govori:
Hrvatski
Engleski
Više o nama
Kontaktiraj nas
Podaci iz ovog obrasca bit će poslani izravno na e-mail domaćina i koriste se isključivo za upite vezane uz oglašene kapacitete. Svaka druga uporaba obrasca smatra se zloupotrebom i kršenjem pravila korištenja kataloga Apartmanija.hr.
Zanimljivosti u blizini smještaja Ribarska Kuća
Što kažu naši gosti?
D
Odlično! 5/5
Damjan Ljubljana, Slovenija
Boravio u Ribarska Kuća , Rujan 2025 | Mali raj u netaknutoj prirodi

Kamena kuća među maslinama, baš kao na slikama, tik uz more koje je kristalno čisto. Odmor za ljude koji traže mir u netaknutoj prirodi bez briga. Domaćin Tomislav na visoko profesionalnoj razini. Preporučujem!

Komentar preveden sa slovenski - Prikaži original
Preporučujem za:
Aktivni odmorOsobe željne mira
J
Ne zadovoljava 1/5
Jadranka Split, Hrvatska
Boravio u Ribarska Kuća , Kolovoz 2025 | Ribarska kucica, otok iz

Nakon šta sam uputila mail u kojem sam napisala da bi dosla sa psom te to isto potvrdila u telefonskom razgovoru sa vlasnikom ribarske kučice na otoku Ižu (Tomislav) sve je bilo u redu do par dana prije dlaska kad mi je vlasnik ribarske kucice poslao poruku da kojim brodom dolazim. Kad sam mu odgovorila da dolazimo ja i pas u popodnevnim satima odgovorio mi je koji pas? Šok i nevjerica. Tako da na kraju nisam ni otišla. Vjerovatno mu je netko ponudio više novaca u tom terminu ili su gosti koji su bilu tu htjeli produžit boravak. Krajnje neprofesionalno i razocaravajuce!

Najnoviji smještaj
Mobilna kućica Lavanda 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 4 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 3 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica