Apartman Josipa smješten je u malom mjestu u Morinjskom zaljevu u kojem možete uživati u moru, suncu i zvukovima cvrčaka. Samo 10km dalje možete istraživati bogatu povijest i kulturnu baštinu grada Šibenika. Apartman se sastoji od spavaće sobe sa 3 ležaja, dnevne sobe sa kaučem koji se može pretvoriti u dodatni ležaj, manje kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Ispred se nalazi terasa od 15 m2 ukrašena cvijećem i zelenilom, te veća okućnica sa osiguranim parkingom. I joŝ, u okućnici imamo za djecu trampolin i mali tobogan.
Pročitaj više Smještajne jediniceAkontacija se plaća u iznosu 30% od ukupnog iznosa, a ostatak po dolasku. Idealno vrijeme dolaska 14.00h, a vrijeme odlaska 10.00h.
Turistička pristojba je uključena u cijenu.Povrat akontacije u slučaju otkazivanja 30 dana prije dogovorenog dolaska.
Proveli smo divnih pet dana kod gospođe Josipe i imamo samo riječi hvale. Lokacija kuće je bajkovita, okružena maslinama. Minuta do plaže na kojoj nema gužve a ima hlada. Mirno je, tiho i savršeno za sve željne pravog odmora. Gospođa Josipa je divna, nenametljiva, uvijek na raspolaganju. Žaborić, Brodarica, Šibenik su na par kilometara udaljenosti - ako se zaželite šušura i gužve.
Apartman je izuzetno čist, prostran i u potpunosti opremljen. Velika terasa ispred apartmana okružena cvijećem. Preko puta apartmana na raspolaganju i roštilj. Parkirno mjesto također ispred apartmana. Vlasnici vrlo ljubazni i susretljivi. Preporuka
Prije svega divni domaćini koji su nas dočekali kao da smo dugogodišnji prijatelji. Apartman je izuzetno čist, prostran, u potpunosti opremljen. Terasa je predivna, s velikim stolom i dosta mjesta za uživanje. Gostima je na raspolaganju i roštilj koji se nalazi u dvorištu, točno preko puta apartmana. Plaža je na 1 minut hoda od apartmana i ima beach bar.
Apartman odlične kvalitete, ima sve potrebno za smještaj, vlastiti parking Uredno i čisto Blizu plaže, a i u okolici automobilom se lagano može doći i do ostalih plaža Ugodni i susretljivi vlasnici, koji opet ne ometaju goste Preporuka
Zahvala za komentar
Antonio hvala vam na lijepom komentaru.Drago mi je da ste uživali u svakom danu vašeg odmora kod nas.Svako dobro vama i vašoj Ivi od srca želimo.Lijep vam pozdrav i dođite nam opet.
Svakako preporučam iz više razloga. Prekrasan apartman, odlično opremljen i vrlo čist, krasna okućnica, blizina plaže, koja ima puno potencijala ako lokalna zajednica zapne, doslovno nekoliko koraka. Idealno za miran odmor i opuštanje, posebno s djecom. Blizu različitih sadržaja, kafić na plaži s pristojnim cijenama. Uglavnom, uživali smo u odmoru.
Odlična lokacija za sve one koji žele mir. Lokacija apartmana je izvrsna, jer je plaža odmah do njega, ali to je jedina plaža. Na samoj plaži nalazi se i bar u kojem se nudi i sladoled. Automobilom se možete odvesti do susjednog mjesta Žaborić, a za oko 5 minuta do Brodarice koja je odmah do njega. Vlasnici su vrlo ljubazni, a apartman ima sve što je potrebno.
Zahvala na komentaru
Gospođo Anastazija,mi vam se zahvaljujejemo na lijepom komentaru kojeg ste opisali boraveći kod nas.Želimo vašoj dragoj obitelji još ljepši nastavak vašeg boravka u Dalmaciji.Lijep vam pozdrav