Apartmani Visković nalaze se u mjestu Tučepi, 100 metara udaljenosti od plaže,kafića,150 metara od restorana,pizzerije,slastičarne,pekare. Svaki apartman ima:> poseban ulaz, balkon sa pogledom na more, klimu ,Sat TV, parking , WLAN Internet. S obzirom da i sami živimo unutar kuće, dostupni smo vam od 0-24h na dan. U cijenu je uključeno boravišna pristojba, WLAN internet , čišćenje apartmana, posteljina, ručnici, te parkirno mjesto uz kuću. Lijepo uređene plaže sa dosta prirodnog hlada i kristalno čisto more neodoljiv su mamac svim gostima, a prekrasna i nedirnuta priroda, bogata gastronomska ponuda i ljubaznost garancija nezaboravnog odmora. U blizini se nalazi i nebeska šetnica Skywalk Biokovo. DOBRODOŠLI!!!
Pročitaj više Smještajne jediniceTuristička pristojba je uključena u cijenu. Šaljemo pismenu potvrdu rezervacije (voucher)
Apartman čist, uredan, prelijep pogled s balkona. Domaćini pravo susretljivi, sve preporuke za odmor!!!
Priporucujemo, zadovoljni, ko uvjek, sve pohvale Vidimo se opet
Domaćini za poželjeti, blizina plaže, restorana, kafića, pizzerije, slastičarne. Pogled iz apartmana obara s nogu. Vidimo se sljedeće sezone.
Sve pohvale za apartman, blizinu plaže, pogled na more, čistoću, domaćini za poželjet. Sve preporuke za čistu desetku.
Sve preporuke za apartman Visković. Blizina plaže, restorana, kafića, pizzerije. Vidimo se sljedeće ljeto. Veliki pozdrav.
Sve preporuke za apartman i domaćine. Apartman uredan i čist šta nam je bilo najbitnije. Hvala obitelji Visković!
Smještaj kao i odnos cijene i kvalitete odličan. Bez primjedbi
Prekrasan i vrlo čist smještaj s parkingom ispred kuće. Pogled je fantastičan, a sve što treba je blizu - trgovine, plaža i sadržaji. Toplo preporučujem i siguran sam da ću se ovdje ponovno vratiti s cijelom obitelji.
Smještaj super, pogled sa balkona fenomenalan, plaza blizu apartmana trgovine 5 minuta pješke od apartmana sve na dohvat ruke auto kako smo parkirali tako je stajao do zadnjeg dana predivno iskustvo.
Bili smo smješteni u apartmanu i nosimo samo najljepše utiske! Sve pohvale vlasnicima – apartman je izuzetno uredan, čist i opremljen sa svim što je potrebno za ugodan boravak. Lokacija je odlična, a atmosfera vrlo prijatna. Osjećali smo se kao kod kuće i rado ćemo se vratiti. Hvala na gostoprimstvu!
Apartmani Visković su blizu plaže, čisti, sa svime što vam je potrebno, a vlasnici su izuzetno gostoljubivi. Svakako ih preporučujemo.
Upravo smo se vratili s našeg odmora. Drugu godinu zaredom, uzbuđeni i puni lijepih uspomena. Apartman je čist, uredan, gospođa Svjetlana i njen suprug su ljubazni i dobrodušni ljudi, koje ćete upoznati ako se odlučite provesti najbolji odmor s njima. Na ovom odmoru vam ne treba auto, jer je sve nadohvat ruke. Sve pohvale i preporuke. Svakako ćemo se vratiti.
Sve pohvale za porodicu Viskovic i njihove apartmane. Svjetlana i Drago su divni domaćini. Prvi put boravimo kod njih i nadam se da ćemo opet. Generalno nas apartman je jako cist i komforan, ima sve sto vam je potrebno za boravak. Najbitnije plaza je na 100 m, sve je jako blizu. Mi smo oduševljeni i vraćamo se prvom prilikom. Sve preporuke imate od nas.
Dobra lokacija, prostran, čist, dobro opremljen apartman s predivnim pogledom s balkona. Ljubaznost domaćina je za svaku pohvalu.
Upravo smo se vratili sa godišnjeg odmora, boravili smo kod porodice Visković...gospođa Svjetlana jedna divna osoba, spremna pomoći ako što zatreba...apartmani cisti i uredni...pogled prelijep...blizina plaze...ako želite pravi odmor u miru bez buke...sve preporuke...
Sve preporuke za obitelj Visković! Apartman čist i uredan. Pogled na more iz apartmana prekrasan. Do mora i šetnice svega 2 minuta. Izuzetno prijatni ljudi a nadasve fenomenalni domaćini. Tko ode tamo jednom i bude gost sigurno se opet vraća. Hvala Svjetlani Visković i obitelji od srca za prekrasan odmor!