Apartman Katarina -
Tršće - Kvarner i gorje

cijena od € 150 na noć Lazi 7, Tršće
Ocjena gostiju na temelju
1 komentara
Odlično! 5/5

Opis objekta

Željni ste mira i tišine, volite šume i livade, navratite u zeleno srce Hrvatske, Gorski kotar. U Tršću na adresi Lazi 7, nalazi se novouređeni apartman. Prostire se na 150 m2 stambenog prostora , na prvom katu nove kuće. U kući nitko ne boravi, pa će vaš boravak biti ugodniji i opušteniji. Dvije spavaće sobe sa bračnim krevetima, moderno kupatilo sa jazzuci kadom, velika kuhinja sa blagovaonicom dio su ovog apartmana. Duša apartmana je lijepi dnevni boravak sa kaminom, na koji se nadovezuje zimski vrt. Zimski vrt opremljen je hidromasažnom kadom i saunom, ležaljkama. Pogled na zelene livade,šume daje Vašem odmoru posebnu čar. Dvije terase ,mjesta su za vanjska opuštanja.Jedna iz kuhinje na kojoj možete popiti jutarnju kavu, druga iz blagovaonice s velikim plinskim roštiljem pak je mjesto na kojem vaše večeri možete pretvoriti u divna druženja. Stepenicama se spustiti na livade i prošetati. Terasa za roštiljanje i zimski vrt smješteni su u dijelu kuće koji je skriven od pogleda.

Pročitaj više Smještajne jedinice
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Za rezervaciju apartmana potrebno uplatiti avans u iznosu od 100€. Ulazak u apartman i prijava do 10 sati ujutro, odlazak do 12 sati.

Turistička pristojba je uključena u cijenu. Šaljemo pismenu potvrdu rezervacije (voucher)
Politika otkazivanja

Avans za rezervaciju se ne vraća.

Udaljenost od objekta
  • Centar 300 m
  • Trgovina 300 m
  • Nacionalni park 30 km
Dodatni sadržaji

Gostima koji kod nas borave duže od 4 noćenja na raspolaganju perilica rublja.

Naša lokacija
Prikaži smještaj u blizini Prikaži zanimljivosti u blizini Oglas Apartman Katarina je pregledan
4469 puta od 01.07.2025.
Željka Klepac Oglašivač od 2022
Govori:
Hrvatski
Više o nama
Kontaktiraj nas
Podaci iz ovog obrasca bit će poslani izravno na e-mail domaćina i koriste se isključivo za upite vezane uz oglašene kapacitete. Svaka druga uporaba obrasca smatra se zloupotrebom i kršenjem pravila korištenja kataloga Apartmanija.hr.
Što kažu naši gosti?
T
Odlično! 5/5
Taki Zagreb, Hrvatska
Boravio u A4 , Srpanj 2025 | Utisci

Savršena oaza u Tršću srcu Gorskog kotara. Smještaj u predivnom apartmanu "Katarina". Vrlo komfornom i dobro dobro opremljenom. Predivna okolina za šetnju z planinarenje Vratit ćemo se opet i dovesti drage prijatelje. Maja i Igor

Preporučujem za:
Aktivni odmorOsobe željne mira
Odgovor

Hvala dragi ljudi na lijepim riječima, uvijek ste dobrodošli, drago mi je što ste zadovoljni našim apartmanom. Zahvalna što sam upoznala predivne ljude, lijep pozdrav Željka.

Najnoviji smještaj
Mobilna kućica Lavanda 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 4 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 3 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica