Apartmani Ozana Sea Side -
Krk Punat - Otoci

cijena od € 75 na noć Sv. Nikole 13, Krk Punat

Više o nama
Opis objekta

Apartmani se nalaze na 7 minuta hoda od betonske i 9 minuta hoda od šljunčane plaže. U kući se nalaze 3 lijepo uređena apartmana koji su opremljeni perilicom suđa, klimom, Internetom i SAT-TV-om. Svaki apartman ima na raspolaganju jedno parkirno mjesto.

Smještajne jedinice
Cijena od € 75 na noć
ID: 82691 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (40 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 75 na noć
Cijena od € 75 na noć
ID: 82693 A2+1 Apartman za dvije osobe plus pomoćni ležaj (40 m2)
Internet/Wi-fiKlimaTVKupaonicaKuhinja Više detalja
Cijena od € 75 na noć
Dodatne informacije
Plaćanje i napomene

Molimo uzmite u obzir da je rezervacije u terminu 01.03.-19.06. moguće napraviti na minimalno 4 noći, u terminu 20.06.-04.09. minimalno na 7 noći, te u terminu 05.09.-06.10. minimalno na 4 noći. Cijene će Vam se prikazati kada unesete željeni termin boravka i broj osoba. Cijene po sezonama možete vidjeti pod € cjenik (desno, ispod slika željene smještajne jedinice). Dodatne naknade (plaćaju se na licu mjesta): - Prijava 5,00 EUR / osoba - Dijete bez ležaja (do 3 godine) 5 EUR / noć - Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Ulazak u apartman je moguć nakon 15 sati, odlazak je do 10 sati. Za fixnu rezervaciju potrebno je uplatiti akontaciju (bankovnom doznakom) u iznosu od 50% ukupne cijene apartmana. Ostatak iznosa, plaća se 14 dana prije dolaska. Ukoliko je rezervacija napravljena 14 ili manje dana od dolaska, potrebno je (putem banke) uplatiti cijeli iznos.

Turistička pristojba je uključena u cijenu. Šaljemo pismenu potvrdu rezervacije (voucher)
Politika otkazivanja

U slučaju otkaza rezervacije, uplaćena akontacija zadržava se kao storno trošak.

Udaljenost od objekta
  • More 200 m
  • Plaža 300 m
  • Centar 600 m
  • Trgovina 500 m
Vrsta plaže
Šljunčana
Betonska
Naša lokacija
Prikaži smještaj u blizini Prikaži zanimljivosti u blizini Oglas Apartmani Ozana Sea Side je pregledan
4939 puta od 02.04.2025.
Dragan Brnić Oglašivač od 2020
Govori:
Hrvatski
Engleski
Njemački
Talijanski
Kontaktiraj nas
Podaci iz ovog obrasca bit će poslani izravno na e-mail domaćina i koriste se isključivo za upite vezane uz oglašene kapacitete. Svaka druga uporaba obrasca smatra se zloupotrebom i kršenjem pravila korištenja kataloga Apartmanija.hr.
Zanimljivosti u blizini smještaja Apartmani Ozana Sea Side
Boravili ste ovdje? Napiši komentar!
Najnoviji smještaj
Mobilna kućica Lavanda 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 4 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 3 Biograd na Moru, Zadar i okolica
Mobilna kućica MaLu 2 Biograd na Moru, Zadar i okolica